Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

FIRMA

CZEGO DOKONALIŚMY? (Historia rozwoju naszej firmy)

2 lutego 1997 – Paweł Jutrzenka-Trzebiatowski zakłada w Wejherowie hurtownię odzieży roboczej i środków ochrony pracy pod nazwą „BHP” 

Rok 1999 – 80% naszych klientów to firmy budowlane. Podejmujemy decyzję rozszerzenia oferty o produkty, których używają firmy budowlane – narzędzia, materiały ścierne, artykuły malarskie, akcesoria budowlane.

Lata 1999-2005 - tworzymy sieć dystrybucyjną opartą na kilkuset hurtowniach i sklepach budowlanych w województwie pomorskim i w jego okolicach. W tym czasie podejmujemy współpracę z polskimi producentami DELTA FLEX, GERMA FLEX, COMENSAL, XL TAPE, SCHED-POL, MAKROPLAST oraz importerami DEDRA, KAEM, PROFIX zostając ich wyłącznym lub jednym z głównych  dystrybutorów na pomorskim rynku. Firma nasza staje się jedną z wiodących firm w branży na Pomorzu.

Rok 2006 – nasz  sukces zostaje dostrzeżony przez międzynarodowy koncern TESA AG - światowego lidera w produkcji taśm samoprzylepnych. Nawiązujemy współpracę z polskim oddziałem firmy TESA jako ich wyłączny Dystrybutor Regionalny. Obecnie zajmujemy jedną z czołowych pozycji wśród dystrybutorów TESA w Polsce.

PO CO ISTNIEJEMY? (Misja)

Misją naszej firmy jest szerzenie wartości etycznych w jej otoczeniu oraz służba ludziom poprzez świadczenie pracy i zapewnienie dobrych warunków życia rodzinom naszych pracowników.

W JAKI SPOSÓB  PRACUJEMY? (Filozofia naszego działania)

W działalności przyświeca nam motto: „Najważniejsze są wartości”. Dzięki takiemu podejściu do biznesu udało się nam wypracować zaufanie kilkuset firm, z którymi rozwijamy partnerską współpracę.
Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na

  • stosowaniu najwyższych standardów obsługi
  • oferowaniu produktów o wysokich walorach jakościowych, konkurencyjnych cenowo.
Oferując produkty TESA oraz znanych polskich producentów i importerów dajemy naszym klientom gwarancję jakości i powtarzalności produktów.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz bliskiej z nim współpracy staramy się spełniać jego oczekiwania.
Dzięki regularnym wizytom naszych przedstawicieli umożliwiamy klientom zoptymalizowanie ich polityki magazynowej oraz zapewniamy bezpieczeństwo dostaw na czas.
Podnosząc kwalifikacje pracowników oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania stale dążymy do podnoszenia jakości naszej pracy i usług, a co za tym idzie do zadowolenia naszych partnerów w biznesie. 
Dynamika rozwoju naszej firmy jest dowodem na to, że zachowując w biznesie wysokie standardy etyczne można odnosić sukcesy.

DLACZEGO WARTOŚCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE?

  • Są trwałe i stabilne w dynamicznie zmieniającym się świecie
  • Pozwalają nam patrzeć na naszą  firmę z wyższej perspektywy nie koncentrując się wyłącznie na zysku
  • To one określają sposób postępowania naszych ludzi
  • Motywują nas do lepszego działania
  • Pomagają nam podejmować słuszne decyzje
  • Wierzymy, że postępowanie w zgodzie z przyjętymi wartościami da nam oraz naszym klientom zadowolenie i satysfakcję 

 

 

projekt i realizacja: WHITEart